Moc Kreslená Postavička Hellraiserss-Pinhead Brickheadzs katongs Mužov v Čiernom Tvorivé Model stavebným Hračka Vianočný Darček

Moc Kreslená Postavička Hellraiserss-Pinhead Brickheadzs katongs Mužov v Čiernom Tvorivé Model stavebným Hračka Vianočný Darček

SKU: w1005

Nový produkt

€15.79 €11.05
Štítky: moc, blok headz, lego moc, lego motora, brickheadz harry pottee, tm1638 tlačidlo digitálny led displej modul, buildmoc, moc tehly vojenské, lego časť, brickheadz lego.

7767225018433161 Hot Výrobky US $ NA 99,99 / USA $ 64.49 / USA $ 54.99 / USA $ 76.35 / USA $ 179.22 / USA $ 22.99 /

MOC Hellraiserss-Pinhead Brickheadzs katong Karikatúra osobnosť Tvorivého Model stavebným Hračka Saint Darček k Narodeninám

Názov produktu :MOC-44639

Kategória:MOC Sveta

Táto Súprava Obsahuje:(C5268)

235 KS kvalitné tehly

PDF budovy inštrukcie

Veľkosť: L *W*H :7.Jednotky 2x3.6X16 CM

Názov produktu :MOC-49034

Kategória:MOC Sveta

Táto Súprava Obsahuje:(C5271)

213 KS kvalitné tehly

PDF budovy inštrukcie

Veľkosť: L *W*H :8X4X7 CM

UPOZORNENIE !

ŽIADNE Tlačené časti nálepky,predmety,zvieratá, minifigures ,alebo mini nástroje obsiahnuté .

Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Neobsahuje motor, generátor .

Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka.

Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu.

Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null UPOZORNENIE ! ŽIADNE Tlačené časti nálepky,predmety,zvieratá, minifigures ,alebo mini nástroje obsiahnuté . Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Neobsahuje motor, generátor .V prípade, že MOC sa rozhodnete nie je prísť s motorom, budete musieť kúpiť motora seba, prosím, byť oboznámení s tým. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

Upozornenie:

Potrebujete DIY sami vybudovať hračka.Skvelé pre deti na hranie a štúdium. 1. Ak ochrana čas je prejsť, prosím, povedzte nám, ak chcete rozšíriť ochranu čas pre vás. 2. Ak zistíte, že niektoré časti chýba, alebo nefunkčné,prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne hodnotenie.Budeme sa snažiť čo najlepšie riešiť problémy.Vďaka! 3. Ak nie je sledovanie informácie, prosím, kontaktujte nás pre informácie. 4. Ak tam je nejaký problém o našich produktoch a logistika, atď. Povedzte nám, prosím. Budeme ponúkať najlepšie služby pre vás. 5· ponúkame drop shipping služby.Vitajte na veľkoobchod.Staň sa fanúšikom obchodu, si môžete vychutnať viac zľavy, ja oceňujem vašu dobrú spätnú väzbu ,Vďaka!


 • Vekové Rozpätie: > 3 rokov
 • Druh: Bloky
 • Certifikácia: 3C
 • Materiál: Plastové
 • Číslo Modelu: MOC-38715
 • Plastové Typ: ABS
 • Pohlavie: Unisex
 • Upozornenie: Nie, Motor, Len stavebné bloky
 • Čiarový kód: No
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: buildmoc
 • Plastové Tvar Bloku: Self-Locking Tehly
 • 3C: Certifikát

Súvisiace produkty

Najpredávanejší