Latex fetish rukavice krátke rukavice ružové, modré, čierne telo priehľadné prírodné multi-farba k dispozícii

Latex fetish rukavice krátke rukavice ružové, modré, čierne telo priehľadné prírodné multi-farba k dispozícii

SKU: w10257

Nový produkt

€6.58
Štítky: latex krátke ženy, fetish kožené nosenie, gotická mall, latexový vibrátor, krátke rukavice latex, latex červená, halo kostým rukavice, latexové farby, rukavice latex, fetish mužov.

Latex Clothings Pokyny Na Sebe

Vo všeobecnosti latexové šaty sú navrhnuté tak, aby boli tesný. Preto môžu byť ťažké, aby sa dal bez pomoci mazivom. Existujú 3 hlavné spôsoby prípravy latex catsuit pre nosenie.

(1) Zľahka prachu vo vnútri odevu s mastenec pred uvedením na, pretože túlavých mastenec a prachu je veľmi viditeľný proti gumy.

(2) Používať silikónové-založené mazivo ako "Eros Bodyglide" alebo "Eros Kult Obliekanie Pomoci". Použiť tenký povlak na vnútornej strane odevu a pokožky ak je to potrebné.

(3) štátny príslušník tretej metóda na zníženie alebo odstránenie vysokého trenia latex pri obliekaní je chlorinate gumy.

Gumené môže ľahko byť označené alebo roztrhané s nechtami ak nadmerná sila sa používa pri odstraňovaní vášho odevu. Uistite sa, že váš odev je dobre namazaný alebo talced. Môžete tiež chcieť nosiť pár ľahké bavlnené rukavice, aby sa zabránilo poškodeniu.

Pri manipulácii s latex s holými rukami, uistite sa, že sú čisté pred prichádza do kontaktu s váš odev. Uvedomte si, že guma môže byť znečistený trvalo hnedá, ak je v kontakte s medi, mosadze alebo bronzu - starostlivosť s medené mince

Nikdy nevystavujte latex na esenciálne oleje.

Nikdy nevystavujte váš odev do otvoreného plameňa a požiaru, ako gumené popáleniny / poleptanie.

Leštenie

Váš odev sa boli doručené osn-posvietil. Shine, odporúčame vám použiť silikónové založené poľský alebo latex je špeciálny olej, ako napríklad "Eros Bodyglide" alebo "Eros Kult Obliekanie Pomoc"

Nikdy lesk pomocou nábytok poľských a vyhnúť olejové mazadlá a krémy, ako tieto zničiť gumy.

Nie rub vonkajší povrch vášho odevu príliš tvrdý, alebo hrubé plátno, ako lesklý povrch môže byť trvalo poškriabaný.

Čistenie

Môžete prať gumy odevy do čistých, teplej vody. Vyhnúť detergenty a mydlá. Vždy utrite preč prebytočnú vodu s mäkkou utierkou a nechať vysušiť bytu alebo zavesil na kvapkanie suché. Guma sa môže poškrabaný, ak sa trela príliš ťažké, takže sa byť jemný.

Nikdy bubnové suché, suché čistenie alebo železa váš odev.

Nepoužívajte prací prášok a bieliace prostriedky pre umývanie vlasov.

Skladovanie

Latexové šaty sú najlepšie uložené zavesil v skrini, ďaleko od zdrojov tepla, svetla (najmä jasného slnečného svetla a silné UV svetlo, ktoré bude rozkladať svetlo farebné oblečenie), kovy, oleje, rozpúšťadlá, tuky a oheň. Vyhýbajte sa vlhkým podmienky na uchovávanie.


  • Špeciálne Použitie: Kostýmy
  • Pohlavie: Unisex
  • Položka Druh: Rukavice & Prstové
  • Materiál: Prírodný Latex
  • farba: ružová /modrá/ čierna /telo /prírodné
  • Znaky: cd ženy
  • Oddelenie Meno: Dospelý
Janientruus 2021-01-15 Ok 5/5
Rabotdoma 2020-08-25 Asked for red, received rose(ish). Either there is no red rubber as pictured in China or got the wrong glovea even after messaging the seller. Ok quality nonetheless. 4/5
Rhythm Grime 2021-02-06 Fit me perfect (glove size S) 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší