Pôvodné Autentické Bayer Seresto 8 Mesiac Flea & Tick Prevencie Obojok pre Mačky

Pôvodné Autentické Bayer Seresto 8 Mesiac Flea & Tick Prevencie Obojok pre Mačky

SKU: w10273

Nový produkt

€24.69
Štítky: bat gotický, corsage pierko, drontal, bayer, pes velká, lepim, proti kliešťom golier, golier velká, mačka necklac, mačka id tag.

Poznámka: Náhodné Poslať Čínske a anglické Verzie

Popis produktu

V Bayer Seresto Flea & Tick Obojok pre Mačky 10 týždňov veku a staršie poskytuje neustále 8-mesiac velká a zaškrtnite ochranu. Na rozdiel od niektorých ústnych velká a zaškrtnite prevencie pre mačky, ktoré si vyžadujú sústo, Seresto golier odpudzuje blchy a kliešte a zabíja cez kontakt, takže sa nemusíte hrýzť vaša mačka zomrieť. Frontline velká a zaškrtnite liečba nie je odraziť (založené na štítku pohľadávky). Seresto mačky, obojky sú vyrobené s dlhou životnosťou, 8-mesiac vzorec pre kontinuálne-uvoľnenie pokrytie nad vaša mačka kožu a srsť. Je bez zápachu, nemastná golier je ľahké dať na, a môže byť použitý spolu s ďalšími identifikácia obojky. Vyhnúť ťažkostí chaotický mesačné aplikácie a získať účinnú ochranu pred Seresto.


  • Funkcia: Flea & Tick
  • Materiál: Plastové
  • Druh: mačky
  • Dekorácie: Flea & Tick
Dstinchcomb 2021-01-17 Good quality product, for a very good prise. shipping to Israel took a long time, the collar is for 8 month of protection, my advice is to order the replacement enough time in advence. 5/5
Bcflaorg 2020-09-21 I received the order, but what it-has not tried yet 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší