ELEGAN-Mol Odpudzujúce, 4 ks Ultrazvukové Zvierat Odpudzujúce Solárny Gopher a Vole Chaser Humánne Hlodavce Odpudzujúce

ELEGAN-Mol Odpudzujúce, 4 ks Ultrazvukové Zvierat Odpudzujúce Solárny Gopher a Vole Chaser Humánne Hlodavce Odpudzujúce

SKU: w1056

Nový produkt

€15.05 €11.44
Štítky: záhrada mol, super ultrazvukové psa chaser, sega genesis gopher 2, malý krtko, solárny ultrazvukové zvierat chaser, canon t5, anti hada, vrah mol, pešti solárne, golang gopher.

BZUČIAK VIBRÁCIÍ s CIEĽOM odvrátiť:krtko repeller vibrovať a urobiť ultrazvukové vlny, asi 400 až 1000 hz prostredníctvom bzučiak,môže sa to odraziť krtkovia, gophers, hraboše, lupiny a iné deštruktívne hlodavce.

SLNEČNÁ ENERGIA:Vybavené solárne panely a nabíjateľné batérie, ktorý je schopný absorbovať slniečko a prísť s dlhšieho pracovného času, nie je potrebné vymeniť batérie.

VHODNÉ PRE VIACERÉ MIESTO:Naneste na vašej záhrade,farma,paddy oblasti;to môže odvrátiť krtkovia, gophers, hraboše, lupiny a iné deštruktívne hlodavce.

VYNIKAJÚCE VODOTESNÝ MAJETKU:výrobok má vlastnosti rainproof a nepremokavé a môže pracovať nepretržite, aj v daždivých dňoch. Ale to nemôže byť namočené vo vode na dlhú dobu.

Návod na použitie:

Krok 1 - Vložiť prístroj do zeme a uistite sa, že začiatok je o 2 cm od podlahy, aby sa zabránilo vody z prúdi do interiéru. Krok 2 - Stlačte tlačidlo . Keď budete počuť "buzz", naznačuje, že Solárny zvierat repeller je spustený.

Poznámka:

1. Mokrá hlina je najlepšie vodivé médium zvuk; je ťažké šírenie zvukových vĺn v suchom, piesočnaté alebo rašeliny miesto.

2. Nezakrývajte snímač.

3. Prosím, vyberte solárny panel v hornej časti okna získať tak dlho, ako je to možné slnečné svetlo.

4. Prosím, nainštalujte zariadenie v smere zvieracie pre lepšie výsledky.

Farba: Čierna + Zelená

materiál: plast

Obsah Balenia:

4 * Zviera Repeller

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Najpredávanejší