Očné škvrny petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel oko patch 60 Ks

Očné škvrny petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel oko patch 60 Ks

SKU: w1134

Nový produkt

€10.76
Štítky: zlato esedo kórea, handričkou diera, kolagén crystal eye mask, očné škvrny na redukuje tmavé kruhy pod očami, guľôčky očná maska, Ručné Maska, oko patch pod, sg1, výšivky sequin, algin maska.

Petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel okom náplasť je súbor hydrogel škvrny na pokožke okolo očí. Mini-masky pomáhajú eliminovať mimické vrásky, zmierňujú opuchy a zosvetliť tmavé kruhy pod očami. Oni hydratujú a zjemňujú pokožku, aby sa to viac pružná a hladká.

Zloženie produktu

Zlato. Náplasti obsahujú bio-častice zlata, ktoré hlboko preniknúť do pórov a obohatiť buniek s ich iónov. Ióny zlata aktivovať mikrocirkulácie krvi, posilnenie rozdelenie fibroplasts a stimulovať tvorbu vlastného kolagénu. To všetko spomaľuje proces starnutia a vedie k pokožke obnovu.

Black Pearl extraktu. Tento komponent je bohaté na conchiolin, aminokyseliny alanin, vitamínov a ďalších mikroelementov, ktoré sú zodpovedné za krásu a mladosť pokožky. Pearl obnovuje bunky, robí pleť viac hladké, pružné a elastické.

Výhody použitia

Multifunctionality. Škvrny pomôcť vyriešiť mnoho rôznych problémov-ich odstrániť opuchy a tmavé kruhy pod očami, boj vrásky, zlepšuje pleť, obnoviť, tón a hydratujú pokožku.

Pohodlie. Škvrny sú pevne zlepené do pokožky, takže počas postupu môžete voľne spracovať svoje obvyklé záležitosti. Škvrny zostanú na mieste aj počas telesných cvičení, alebo byt čistenie, preto môžu byť použité vo všetkých prípadoch.

Uvoľnenie Formulár

Náplasti sú gélové podložky anatomický tvar, impregnované s liečivou sérum. Majú čierna farba so zlatým impregnations. Škvrny sú zložené v podobe Taiji prihláste sa do plastová podložka v tvare pohára. Banka je zapečatené bezpečnostné membrány a balené v kartóne. Stavebnica obsahuje plastovej stierky.

Množstvo патчей-60 Ks

Spôsob aplikácie

Jemne odstrániť náplasť z jar s čepeľami a nalepiť ju na spodné viečko. Široký časť masky dobre uzavrie a opuchy v oblasti tmavé kruhy pod očami. Po 30 minútach, odstráňte výrobku, a zostáva séra nalejte do kože. Masku si nevyžaduje ďalšie pranie.


  • Názov Značky: PETITFEE
Serg Kiselev 2020-09-19 Fast shipping. Patches will try 5/5
Axrman N05 2020-09-24 Delivery is fast, the goods correspond to the description, thanks to the seller! 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší