Raspberry Pi 4B/3B+/3B 3 Kanál Relé Expansion Board Optocoupler Izolácie 3 Relé Kontroly pre Smart Home

Raspberry Pi 4B/3B+/3B 3 Kanál Relé Expansion Board Optocoupler Izolácie 3 Relé Kontroly pre Smart Home

SKU: w1455

Nový produkt

€15.61 €12.49
Štítky: rasbery pi 5, 4 prípade raspberry pi, ups rasbery pi4, 8 kanálov optocoupler izolácie, rapisberry pi 4, raspberry pi 3 5 box, raspberry pi raley, raspberry pi 2 klobúk, raspberry pi spojka, raspberry pi.

Raspberry Pi 4B/3B+/3B 3 Kanál Relé Expansion Board Optocoupler Izolácie 3 Relé Kontroly pre Smart Home

Úvod :

Toto je relé rozšírenie dosky špeciálne určené pre Raspberry Pi s 3 relé kontroly. Vo všeobecnosti platí, že Raspberry Pi sa používa v oblasti slabej elektriny. Použitím tohto produktu sa môže Raspberry Pi zadajte silné elektriny oblasti, ako je smart home. Prostredníctvom svojho spojenia Raspberry Pi môžete ovládať domáce spotrebiče veľmi jednoduché, mobilný telefón, ovládanie a ďalšie high-end spôsoby, ako hrať s vami.

Funkcie :

1. Na základe Raspberry Pi 40pin GPIO rozhranie, vhodný pre Raspberry Pi série základné dosky 2. Prijať kvalitné relé a umožňujú načítať spojenie: ≤5A, 250V AC alebo ≤5A 30V DC 3. S optocoupler izolácie, aby sa zabránilo vysokého napätia obvodu rušenie 4. S relé indikátor, ľahko skontrolovať pracovný stav relé 5. S relé výber jumper spp, je vhodné prejsť ostatné špendlíky Raspberry Pi kontroly 6. Na silkscreen známky na PCB zodpovedá wiringPi kód.

1. Raspberry Pi GPIO rozhranie : Jednoduchý prístup k Raspberry Pi 2. Relé terminálu : Vhodné pre externé riadiace linky 3. Štafeta 4. Optocoupler : PC817 optocoupler čip 5. Relé pracuje ukazovateľ : LED na, spravidla uzavretý koniec relé je otvorená, normálne otvorený koniec je uzavretý LED je vypnutá, normálne uzavretý koniec relé uzavreté, normálne otvorený koniec je odpojený 6. Indikátor Napájania 7. Ovládanie relé pin výber jumper : Jumper: Pripojenie na I / O určí vzorový program Odpojte jumper: môžete použiť prepojovací kábel pre prístup k vlastnej I / O

Pacling zoznamu :

1 x Raspberry Pi 3 kanál relay doska 1 x sada Skrutiek (nemusia zahŕňať Raspberry Pi)

Rozmery :

Ako Používať :

Nájdete na : www.waveshare.com/wiki/RPi_Relay_Board


  • Kompatibilné s: Raspberry Pi 4B/3B+/3B
  • Názov Značky: SHCHV
  • Typ Príslušenstva: Rozšírenie Doskové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Kapakapa68 2020-10-28 Rapid delivery in 8 days, good packing. 5/5
Tereshenko25 2021-02-05 Perfect !!! 5/5
Acacia Lim 2020-11-25 Looks good, didn`t tested yet. Thx 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší