Yieryi Nové Ručné 4 V 1 Motor Tekutiny Glykolu Nemrznúca Bod Mrazu Autobatérie Refraktometer Nemrznúca Tester Nástroj

Yieryi Nové Ručné 4 V 1 Motor Tekutiny Glykolu Nemrznúca Bod Mrazu Autobatérie Refraktometer Nemrznúca Tester Nástroj

SKU: w37

Nový produkt

€12.62 €9.58
Štítky: optik, propanediol propylénglykol, auto na lpg, antifreez tester, ostrý merania, alkohol refraktometer, nemrznúca chladiaca kvapalina testovanie, refratometro brix sg, tester cle, refraktometer senzor.

4 V 1 Motor Tekutiny Glykolu Nemrznúca Bod Mrazu Autobatérie Refraktometer

Tento prístroj meria podiel nemrznúca a zmrazenie čistiacim prostriedkom na sklo, olovené batérie, elektrolyt. IIt má refraktometer s automatická teplotná kompenzácia, aby vám čo najpresnejšie merania v akomkoľvek type prostredia teplota.

Špecifikácie:

Adblue: 30% ~ 35% Propylénglykol:-50 až 0°C Ethylene Glycol:-50 až 0°C Čistenie Tekutín:-40 až 0°C Batéria Kvapaliny:1.10-1.40 sg Rozlíšenie Faktor: propylénglykol:5°C Ethylene Glycol :5°C Čistenie Tekutín:5°C Batéria Kvapaliny:0.01 sg

Použitie a Kalibrácia:

A .Príprava pred použitie: S prism, ktorým čelí zdroj svetla, zaostrite trubka okulára, kým stupnica linka je jasné. B. Kalibrácia: 1.Otvorte letný dosky .a miesto 1-2 kvapky štandardné riešenie.na hranol .a svetlo stlačte letný doska 2. do získať svetlá a darks hranice. otočte skrutku kalibrácia 3. aby sa svetlá a darks demarkačnej čiary z zorné pole okulára a elipsoidu linky sú totožné. (0%) Poznámka: 1. Kalibráciu a nastavenie boli ukončené pred opustením továrne, môžete ho použiť priamo. 2. Pred skúškou, štandardné riešenie (čistá voda) nástroj a vzorky musia byť v rovnakej teplote, aby ste získali presné výsledky. C. Použitie: 1. Otvorte solárny panel, očistite povrch hranola flanel, drop 1-2 kvapky vzorky na hranol, zatvorte solárny panel, e2, zľahka stlačte tlačidlo a prečítajte si relatívny rozsah svetlých a tmavých hraniciach, ktoré je zloženie vzorky. 2. Po meraní je dokončená, priamo otrite mierku a povrch solárneho panelu s mokré flanel. Po zaschnutí, prosím, aby to bezpečné

Balenie Zoznam:

1 x Refraktometer 1 x kvapkadla 1 x skrutkovač 1 x čistite (1) 1 x nepúšťa vlákna. 1 x manuál (angličtina, ruština, španielčina, nemčina, Japončina, kórejčina) 1 x kartón

FAQ

Otázka: Ako ušetriť výrobku po meraní?

Odpoveď:1. Prosím nezabudnite umyť priamo pod tečúcou vodou po použití. Vyhnite sa voda vnikajúca do tela. Čistite mäkkou, vlhkou handričkou, aby sa zaistilo presné merania. 2. Starostlivé zaobchádzanie a treba dbať pri používaní a skladovaní. Sa zabránilo poškriabaniu alebo poškodeniu zrážkou na povrchu optických komponentov. 3. Prístroj by mal byť umiestnený v suchom, bezprašnom, antikorózneho atmosféru, aby sa zabránilo plesní na povrchu optické komponenty.

Otázka: Myslíte si dávať pozor na teplotu pri meraní?

Odpoveď: Hranoly a vzorky musia byť v rovnakej teplote, aby ste získali presné výsledky.

Otázka : O poškodenie

Odpoveď : Po obdržaní zásielky, zistil, že to bola poškodená. Prosím, zachovajte pokoj, nasnímajte fotografiu alebo video poškodeného výrobku, odoslať ju k nám, a potom vám pošleme nový tovar.

Viac Farieb K Dispozícii

YIERYI

YIERYI značka bola registrovaná v roku 2016. Hlavné produkty sú refraktometre, PH metre, tds, es perá, pôdy metrov, kuchynské váhy, a šperky váhy. S cieľom zabezpečiť správnosť údajov, dali sme do low-cost čip, vybraných vysoko-presné Taiwan dovezené a Južná Kórea dováža čipy, dizajn vybral prenosné pero-typ dizajn, ľahká, krásna, a ľahko sa prenáša. Všetky produkty budú testované, kalibrované a používané podľa seba, aby sa zabezpečilo, že kvalita je kvalifikovaný a potom povýšený. Chceme nech to zdravé značky zadajte každá rodina a každý kút sveta, a prejsť na sen "svet lásky, Čína urobila"!


 • Adblue:
 • Min. Div.: 0.01 sg
 • Brix Rozsah: 1.10-1.40 SG
 • Presnosť Merania: 0.01 sg
 • Hmotnosť: 100g
 • Číslo Modelu: THE01669
 • Názov Značky: yieryi
 • Rozsah Merania: 1.10-1.40 SG
 • Glycol:
 • Použitie: Koncentrácia
 • Propylénglykol:
 • Brix Min. Div.: 1.10-1.40 SG
 • Batéria kvapalina:
 • Veľkosť: 159*23*23mm
 • Čistiaci prostriedok:

Súvisiace produkty

Najpredávanejší