600ft Laser Tag Zbraň S Klobúk,Outdoor/Indoor,Profesionálne Hra Bitka,Drevná hmota,Plne Editovateľné Zbraň a Hra Konfigurácie

600ft Laser Tag Zbraň S Klobúk,Outdoor/Indoor,Profesionálne Hra Bitka,Drevná hmota,Plne Editovateľné Zbraň a Hra Konfigurácie

SKU: w433

Nový produkt

€44.47
Štítky: zbraň orbeez, airsoft, zbraň, replika zbrane, laser tag hračka, mini laser zbraň, pištoľ nerf, laser tag, glock laser, pištoľ hračka.

Funkcie: 1. Streľba vzdialenosť: 600ft v noci; 300ft na zamračený deň; 150ft na slnku. 2. Úplne oko bezpečnosti, č laser. 3. Balík obsahuje: 1*Tagger, 1*Hračka Rozsahu(S mikrotužkové Batérie), 1*Klobúk, 1*Nabíjačka, 1*Hex Kľúča 4. Diaľkové vyžaduje ďalší nákup, ale to nie je potrebné a jedného diaľkového ovládania môžete upraviť akýkoľvek tagger.

Použitie: 1. Zapnite obrazovku zobraziť striedavo v rôznych tím písmená a hlasové pokyny: Zobraziť "H-50" a prehrávať zvuk "Červený Tím", vytiahnuť SPÚŠŤ ak chcete začať novú hru za červený tím. Zobraziť "L-50" a prehrávať zvuk "Blue Team", vytiahnuť SPÚŠŤ ak chcete začať novú hru ako modrý tím. Zobraziť "U-50" a prehrávať zvuk "Green Team", vytiahnuť SPÚŠŤ ak chcete začať novú hru ako green team. "50" je hráč, ID, môžete pomocou diaľkového ovládača zmeniť. Po byť zasiahnuté súpera, sa zobrazí na obrazovke tím list a preukaz totožnosti hráčov, ktorý trafil. 2. Vytiahnuť SPÚŠŤ na oheň s vibrácií a výstřel zvuk, zostávajúcich kôl, ktoré sa na obrazovke zobrazuje sa zníži, keď hodnota stať sa "00", nemôžete požiar. Stlačte tlačidlo RELOAD tlačidlo na simuláciu odstránenie prázdny (alebo čiastočné) klip a nahradiť ju celý klip (30 Kôl). Počas dobíjania (1 Sekunda), displej zobrazuje nasledujúce hra údaje v poradí: Tím List a Hráč ID, Klipy Spotrebovaný, Body Zdravia. 3. Byť zasiahnuté súperov, na tagger bude vibrovať a kričať, počas hit odkladu (3 Sekundy), sa zobrazí na obrazovke tím list a ID súpera, ktorý trafil, ste účinne "Locked Out", nemôžete požiaru alebo prijímať ďalšie hity. Byť hit mnoho krát, keď zdravie bodov znížiť na nulu, nemôžete oheň ešte raz, ste "Tagged Out" (mŕtvy). 4. Ak ste reštartovať tagger, aby sa pokúsili oklamať, narazia na iných hráčov, ich body zdravia nie sú odpočítané, a naopak, hlasové pokyny "Podvod". Pretože túto funkciu, všetci hráči musia začať hru v rovnakom čase (do 3 minút), v opačnom prípade, bude hráč vylúčený z aktuálnej hry.

Použitie S Diaľkovým: 1. Zapnite napájanie, Ak tagger, aby výzvu zvuky, stlačte ODBLOKUJ tlačidlo zastaviť ho (to urobiť len raz). Na obrazovke sa zobrazí predvolený tím list a preukaz totožnosti. 2. Použitie tím tlačidiel (ČERVENÉ, MODRÉ, ZELENÉ), aby výsledný tagger na predvolené tím (to urobiť len raz). 3. Stlačte ŠTART, ak chcete začať novú hru. Tlačidlo ŠTART sa najčastejšie používa na diaľkovom ovládači.

1. Tím List a Hráč ID, napr. H-50 =Červený Tím a Tagger Č. 50 Písmeno H = Červený Tím; Písmeno L = Modrá Tímu; List U = Green Team. Každý tagger musí byť nastavená na jedinečný hráč ID, tak, že keď ste hit, môžete vedieť, kto trafil. 2. Klipy Spotrebované (Štyri číslice), napr. 0220, máte spotrebované 220 klipy tak ďaleko. 3. Body zdravia (Mínus a Tri-miestne Číslo), napr. -006, body zdravia 6. 4. Kôl Zostávajúce (Dve číslice), napr. 30, existuje 30 kôl ponechané v aktuálnej časopis. 5. Displej ukazuje "Koniec". V nasledujúcom prípade: Body Zdravia je "0"; Hra Timeout; Hra Pozastavená.


  • Materiál: Drevo

Súvisiace produkty

Najpredávanejší