2019 Najnovšiu Verziu PORTAPACK Pre HACKRF JEDNÉHO SDR Software defined Radio + Kovové puzdro + 0.5 ppm TXCO

2019 Najnovšiu Verziu PORTAPACK Pre HACKRF JEDNÉHO SDR Software defined Radio + Kovové puzdro + 0.5 ppm TXCO

SKU: w538

Nový produkt

€54.25 €51.54
Štítky: sdr, hack tool, hackrf jeden, 27 mhz rádio, HACKRF JEDNÉHO SDR, softwar, v úmysle prepínač, noelec, reproduktor portapack h2, hackrf.

2019 Najnovšie PORTAPACK Pre HACKRF JEDNÉHO SDR + Kovové puzdro + 0.5 ppm TXCO Poznámka: PortaPack neobsahuje HackRF Jeden.len Portapack a kovové veci, ak yo chcete hackrf jeden ,pozrite si Prosím nižšie uvedený odkaz:

V prípade headset otvor pre iphone headset alebo rovnakej veľkosti headset

Potrebujete flash firmware z nižšie odkaz pred použitím : viac informácií môžete ísť na túto web:

Ako flash firmware 1,Potvrďte hackrf flash firmware je verzia 2017.02.1.

2. Potvrdenie, že hackrf CPLD je verzia 2017.02.1 https://github.com/mossmann/hackrf/releases/tag/v2017.02.1 https://github.com/mossmann/hackrf/wiki/Updating-Firmware Krok 2: Aktualizácia CPLD 3. flash portapack úradný najnovší firmware https://github.com/sharebrained/portapack-hackrf/releases 4. Inštalácia portapack v vypnutý stav, bez sa dotknete okruhu iné ako zem. 4. Zapnutie

Podľa zdroja kód: github.com/sharebrained/portapack-hackrf

Redesign tento hardvér a zdieľajte ho na nadšenec.

Priebeh zamestnaní:

1. dokončil program overenie prototyp.

2. najnovšie 2017.5 mesiac dokumenty sú založené na zlepšenie.

Hardvérová konfigurácia:

1.TFT240*320 obrazovky (model: ER-TFT024-3)

2. navigácia prepínač (TSWB3NCB222)

3. audio výstup

4. vstup pre mikrofón

5.DC2.1 rozhranie

6.4 vrstva zlata doska

7.ROSH procesu (vyváža do Európy a Ameriky)

Najnovšiu verziu sa nachádzajú najnovšie dokumenty v 2017.5 mesiac

Pridať PortaPack na vaše HackRF Jeden software-defined radio a zanechať váš notebook za! Na PortaPack pripisuje svoje HackRF a pridáva dotyková obrazovka LCD, ovládacie prvky navigácie, slúchadlový jack, hodiny reálneho času, micro SD slot,

Stačí pridať USB batérie, a ste pripravení preskúmať rádiového frekvenčného spektra, nech ste kdekoľvek. Na PortaPack firmware beží na rýchle ARM procesory vo vašom HackRF. Počítač nie je potrebné (s výnimkou preprogramovania firmware).

ŠPECIFIKÁCIE 2,4 palca, 240 x 320 RGB LCD displej s odolným dotykovým panelom. V štyroch smeroch šípky, rotačné krokovacie koliesko a vyberte tlačidlo. Mince batérie pre zachovanie nastavenia a dátum/čas. Micro SD card slot pre dáta a kód skladovanie

Niektoré funkcie preukázaná v roku 2016 február 22 firmware video: SSB, AM, narrowband FM, širokopásmové FM audio recepcia, s spektrum vodopád . Wideband (18MHz) spektrum analýza a vodopád. Monitorovanie loď (AIS), automobilové (TPMS), a utility meter transpondérov (ITRON ERT). HackRF spustí režim HackRF firmware pre použitie s hostiteľského počítača SDR softvéru. PPM kalibrácia ďalšie presné ladenie. Režim spánku šetrí energiu vypnutím len displej.

Môžete tiež nájsť Furrtek ZMÄTOK firmware veľmi zaujímavé!

Niektoré zhromaždenie je povinné. .

Vaše HackRF bude fungovať počítačové SDR softvér, keď ste dať PortaPack do "HackRF Režim".

PortaPack je kompatibilný len s HackRF Jeden. To nie je kompatibilný s predchádzajúcou HackRF Jawbreaker dizajn. Ak máte RF štít nainštalovaný na vašom HackRF, na PortaPack by vhodné len pokutu. Kompatibilita s HackRF Modrá je experimentálna. Jedna Modrá vlastník má vykazujú dobré výsledky s menšími mechanické rušenie medzi PortaPack audio kondenzátory a baseband hlavičky. Ak váš HackRF Modrá nemá baseband hlavičky nainštalované, mali by ste mať žiadne mechanické problémy.

PortaPack vyžaduje externý batérie. Akékoľvek USB pripojené na batériu by mal fungovať, aj keď sa veľmi líšia v kvalite a zle navrhnuté batérie môže aplikovať regulátor napätia hluku do rádia.

Na PortaPack a HackRF Jeden nenahradí vášho handheldového ham rádio prijímač. Príjem citlivosť sa pohybuje od band kapela, ale nebude fungovať, rovnako ako skutočný ham rádio príjem


  • Demo Rada Typ: RAMENO
  • Názov Značky: Qingbee
Veronica Dom 2020-08-27 Company has good support. Fast delivery. 4/5
Rantoni Dbel0382s 2020-11-30 Arrived fast and in order. Well done! 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší