V ZÁSOB,fishman 301 pickup,akustická gitara pickup,doprava Zdarma

V ZÁSOB,fishman 301 pickup,akustická gitara pickup,doprava Zdarma

SKU: w599

Nový produkt

€30.39
Štítky: black beauty gitara, bass predzosilňovač, fishman presys predzosilňovač, fishman vyzdvihnutie isys, fishman pickup, acoust gitara pickup, powace, traste jumbo gitara, electr gitara, veelah akustická gitara.

Brusnice Gitara Obchod

Ahoj, kamarát, ja som pán Berry. Tu je brusnice gitara obchodu.

Sľubujeme, že všetky fotografie v našom obchode sú reálne fotografie produktov. Naše produkty sú len rovnaký ako ten, ktorý nájdete v našom obchode. Ak chcete hudobný nástroj v našom obchode a máte otázky, len prosím, kontaktujte ma. To je moje potešenie.

Dúfame, že vás majú radi nakupovanie v našom obchode!

O Cranberry Gitara Obchodu:

Sme továreň z ČÍNY. Sme odborníkom na všetky druhy elektrické gitary, akustické gitary, basové gitary. Sme si istí, že naše hudobné nástroje, ktoré majú presné tón, atraktívne zvuk, hladký výkon a elegantný vzhľad.

Sme tiež môžete vytvoriť hudobný nástroj, ako svoju požiadavku. Hovoríme, že vlastný produkt. Dobrý hudobný nástroj potrebuje čas. My zvyčajne potrebné 4-5 týždňov sa postaviť. Ak si prispôsobiť hudobný nástroj, dúfame, že sa vám môže byť trpezlivý a nechcem ponáhľať.

Naše služby:

Máme sladké služieb zákazníkom. To je Berry. Kedykoľvek budete potrebovať pomoc alebo máte otázky, len prosím kontakt s Berry. Odpovieme vám hneď, akonáhle sme videli vaše správy.

O po-predajný problém, po prijatí náš produkt, ak máte otázky, prosím, obráťte sa s Berry na prvý raz. Bobule môžu splniť všetky vaše požiadavky. Prosím, nedávaj nás negatívna spätná väzba bez kontaktujte nás. Bude nám smutno.

Dodacia lehota:

Testujeme každú gitaru pred dodaním. Raz bola platba potvrdená, váš výrobok bude dodaný do 5 pracovných pracovných dní. Poskytneme vám sledovacie číslo, takže sa môžete pohodlne sledovať zásielky pokrok na webovej stránke express spoločnosti.

Doprava Zdarma:

Všetky produkty v našom internetovom obchode sú zadarmo. Vyberieme správne vyjadriť spoločnosti poskytovať je na vás. Zadarmo doprava je zvyčajne tým, EMS alebo Čína Príspevok. Ak máte špeciálne požiadavky na rýchlostných spoločnosti, prosím poznámka v objednávke alebo pri kontakte s Berry.


  • Druh: Vyzdvihnutie
  • Číslo Modelu: Vyzdvihnutie
  • Názov Značky: naxjoy

Súvisiace produkty

Najpredávanejší