Všetky Uzavreté Žiariče Jeden Kanál Bezdrôtový Prijímač DC114B

Všetky Uzavreté Žiariče Jeden Kanál Bezdrôtový Prijímač DC114B

SKU: w705

Nový produkt

€13.59
Štítky: Prijímač 868, flysky fs r6b, dsmx, digitálne fm rádio prijímač, scsi terminálu, 391k, dooya, koqit receptor, exteriér stlačte tlačidlo bezdrôtového pripojenia, caterpillar turbodúchadiel.

DC114B Jeden Kanál Bezdrôtový Prijímač

Aplikované pre max 100N.m rúrkové motora

Platné ak sa chcete spojiť s dvojitým stlačením tlačidla prepnúť

Môžete pripojiť 1 jednotka rúrkové motora

Výkon:300W

Jeden kanál dvakrát tlačidlo interlock spínač

S dot-move funkcia, a to svetlo-nastavenie funkcie pre žalúzie

Práca teplota:-10C~+55C

Zhoda všetkých Dooya bezdrôtový žiariče ( okrem DC30 a DC30B)

Môžete uložiť 20 jednotku žiariče najviac

Rozmer:51mmx51mmx27mm

Milý môj starých a nových zákazníkov,Letné Wang je späť s rovnakým kvalitné produkty a nové, dúfam, že si vašu podporu, ako pred

1,kontaktujte nás, Prosím, pred ľubovoľnom poradí,pretože máme rôzne veľkosti a materiálu, výrobkov,ale niekedy sú v rovnaký vzhľad.

2,nemôžeme poslať ste tovar mali čo najskôr u vás, mieste, poradí, pretože vaše peniaze budú prišli na www.rakytnik-obec.sk účet do 24 hodín od vašej objednávky, budeme sa snažiť v našich silách, odoslať tovar v 72 hodín, a všimnete si v dobe, keď je potrebné bezodkladne.

3,Pred svoj podpis,pozrite si Prosím balíček keď sa vám to podarí, môžeme sa uistite, že balík je dobré pred odoslaním, ale nie je záruka, že sa poškodí, alebo nie na ceste , tak nám v čase, keď zistíte, že to zlomené, a my vás budeme kontaktovať kuriérskej spoločnosti, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s ním.

4,Našich skladových tovar môže byť dodaný v priebehu dvoch dní, ale prosím do úvahy aj o dodacia lehota pre agentúru záťaže.

5,sľubujeme, že všetky produkty sme sa ukázať, je kvalitný tovar aj v nemôžete vidieť akejkoľvek značky na odkaz na www.rakytnik-obec.sk limit.

6,kontaktujte nás, ak máte veľa cheapper spôsob, ako dostanete tovar ešte pred potvrdením objednávky.

7,Prosím, nájsť silný agentúry, ktoré vám pomôžu urobiť colným odbavením, či tovaru bude zničená lokálne ak nechcete si to na dlhý čas.

8,Pre niektoré nové limit www.rakytnik-obec.sk, niektoré vyučovacie metódy, nemusia byť schopné odoslaný do vašej krajiny,oznámte nám to a my môžeme loď, ktorú inými spôsobmi.

Nakoniec, Vďaka za môj starý zákazníkov podporu v posledných dvoch rokoch, a tiež privítať nových priateľov, nájdete ma čoskoro a budem vám ukázať svoje najlepšie úprimnosť,milujem vás,Leto.


  • Materiál: Plastové
  • Vysielač Frekvencie: 433.92 MHz+100KHz
  • Prevádzková Teplota: -20 C~+55 C
  • Záruka: 1 Rok
  • Certifikácia: ROHS
  • Položka Druh: Prepínače
  • Prepnúť Typ: Zatlačte Tlačidlo Prepnúť
  • Číslo Modelu: DC114B
  • Max. Napätie: 12V
Samirlove 2009 2020-10-17 Goods must still be tested. 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší