Smar WiFi-IR T Bezdrôtový Diaľkový ovládač Tuya Inteligentný Život APP Infračervené Diaľkové ovládanie Práce S Alexa Echo A Domovská stránka Google

Smar WiFi-IR T Bezdrôtový Diaľkový ovládač Tuya Inteligentný Život APP Infračervené Diaľkové ovládanie Práce S Alexa Echo A Domovská stránka Google

SKU: w707

Nový produkt

€11.82 €6.51
Štítky: ios domácej automatizácie, prepínač tuya, smart home, fotoaparát smar, alexa podporu, bme28, dvere tuya smart, alexa, homekit prepínač, moeshouse prepínač.

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné!

APLIKÁCIA:tuya/smart život

Ovládanie IR zariadenia s Tuya Smart App alebo Inteligentný Život Aplikáciu kdekoľvek a kedykoľvek. Otočením základné domáce zariadenia do inteligentného zariadenia a ľudský život múdrejší a pohodlnejšie.

Podporuje 50,000+ IR (38KHz IČ len, č RF) riadené zariadenia, vrátane vašu klimatizáciu, TV, TV Box, DVD, Audio, Personal Video Recorder, prijímač a viac.

S veľkými IR databáza, ktorá pokrýva 98% IR diaľkového funkciu, môže aktualizovať automaticky na cloud.

Kompatibilné s pre Alexa/Echo, Domovská stránka Google na hlasové ovládanie TELEVÍZORA, STB, klimatizácia a Fanúšikov. Prístroj podporuje iba 2.4 G WiFi.

Učiť vaše DIY IR diaľkový ovládač, ak spotrebič model nie je k dispozícii. Možnosť program zariadení funkcie, ak sa niektoré cloud dát nie je k dispozícii.

Zapnite všetky IR diaľkové radiče do jednej APLIKÁCII na smartphone/tabliet(Max. Počet diaľkového ovládača môžete kopírovať je neobmedzený).

Nikdy nebudete obťažovaný chýba diaľkové ovládanie, rozlúčiť sa chaos, a vedie bezstarostný život!

Špecifikácie:

Názov produktu:WiFi-IR Univerzálne Diaľkové

Podpora platforma:Android, ios

Rozsah krytia:360 °

Príkon:DC 5V/1A

Frekvencie IR:38K

WiFi podpora:2.4 g 802.11 b/g/n

Package Zahrnuté:

1*WiFi-IR Univerzálne Diaľkové

1* USB Kábel

1* Užívateľská Príručka

Poznámky:

Poznámka: Pred pridaní tieto typ zariadenia, prosím, uistite sa, že INFRAČERVENÝCH zariadení je v blízkosti vášho prístroja bez toho, niečo medzi oboma z nich.

b, Infračervené maximálna vzdialenosť: 10m(č stenu


  • Názov Značky: centechia
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilita: Ostatné

Súvisiace produkty

Najpredávanejší