EiEuuk 22 mm Mäkké Silikónové Jednoduché Uchytenie hodinkám Výmena za Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3 Frontier/Classic Smartwatch

EiEuuk 22 mm Mäkké Silikónové Jednoduché Uchytenie hodinkám Výmena za Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3 Frontier/Classic Smartwatch

SKU: w8915

Nový produkt

€5.39 €3.23
Štítky: 20 mm remienok hodiniek, remienok hodiniek, 22 mm watchband, 22 mm silikónový pásik, 22 mm popruh, 20 mm popruh, 22 mm kapela hodinky, 22 mm band, 22 mm smartwatch popruh, 22 mm remienok hodiniek.

【Kompatibilita & Materiál] vyzýva Tomto 22 mm nastaviteľné Wacthbands sú kompatibilné s Galaxy sledovať 46 mm/Výstroj S3 Frontier/Klasické hodinky. Vyrobený z vysoko kvalitnej Mäkkej Životného prostredia silikónové, Žiadne zvláštne vône a neškodné, Žiadne Extra Okraj bolieť ruky.

【VEĽKOSŤ a FARBA] vyzýva Hodí zápästie medzi 5.1"-8.1", Prosím, opatrenie vaše zápästie a uistite sa, že veľkosť pred zakúpením. 9 rôznych farieb watchband môže byť nahradený, osobné inteligentné hodinky vhodné pre váš každodenný život náladu a šaty, starostlivo oblečený vaše oblečenie, ukazuje svoju jedinečnú chuť.

【Jednoduché nosenie a dlhú životnosť] vyzýva Prichádza s hodinky oká konektory a Skrutkovač, jednoduché a priame odstránenie a inštalácia, rýchle a jednoduché na inštaláciu a zmeniť svoj kapela v priebehu niekoľkých sekúnd. Dostatočne odolné, aby sa zabránilo pošmyknutia-off problém, dobré pre cvičenie alebo denný pohyb, super jednoduché prepínanie pásiem.

【Fit Bezpečne] vyzýva Na 22 mm Silikónový s zabezpečené sponou bude chrániť ho pred pošmyknutia-off, hodí veľký a bezpečnejšie, keď ste jazda na bicykli, alebo pracovať.

Kompatibilné Zariadenia:

22 mm Silikónový pre Samsung Galaxy sledovať 46 mm/Výstroj S3 Frontier/Classic Smartwatch

Materiál:

Vysoko Kvalitné Mäkké Silikónové

Leštenej Nerezovej Ocele Pracka

Produkt hmotnosť: 20 g

Kapela veľkosť:vhodné pre (5.1"-8.1") zápästie

Veľkosť môže byť upravená podľa okolností jednotlivých zápästie.

Package Zahrnuté:

1 * Náhradné Pásmo (Pozor, NIE je súčasťou balenia)

sledujte popruh pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# náhradné pásmo pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# náhradný popruh pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# mäkké pásmo pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# gumička pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# mäkké popruhu pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# mäkké sledovať popruh pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# silikónový pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# kapela s prackou pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3# príslušenstvo pásmo pre samsung Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3#


  • Spona Typ: kovové pracky
  • Kapela Druh Materiálu: Silikónové
  • Číslo Modelu: pre Galaxy Sledovať 46 mm/Výstroj S3 Frontier/Classic
  • stav: Nový bez značky
  • Kapela Dĺžka: Iné
  • Názov Značky: eiEuuk

Súvisiace produkty

Najpredávanejší