Adblue, Emulácia 8 v 1 S NOx Senzor Adblue Emulátor 8 v 1 Podpora Euro 4&5&6 Adblue 8in1 Pre 8 Typ Vozíky s najlepšie ceny

Adblue, Emulácia 8 v 1 S NOx Senzor Adblue Emulátor 8 v 1 Podpora Euro 4&5&6 Adblue 8in1 Pre 8 Typ Vozíky s najlepšie ceny

SKU: w8920

Nový produkt

€14.16
Štítky: adblue emulátor pre auto, emul, skener truck, adblue emulátor truck, nákladné vozidlo iveco, emulátor volvo, AdblueOBD2, ad blue, emulátor euro 6, adblue auto.

AdBlue Emulátor Box navrhnutý tak, aby vypnúť AdBlue systém, ktorý sa používa v nákladné vozidlá, autobusy a ďalšie ťažké vozidlá EURO 4 a 6 emisií výfukových plynov ceny vyrobený Merc--des-B---nz, [email protected], pre [email protected], l--veco, [email protected], V0--lvo a [email protected] AdBlue Emulátor Box obchádza dobré pracovné elektronický modul Adblue systém na vozidlo.

Jeho veľmi ľahké, aby sa zmestili AdBlue Emulátor Box na všetky nákladné auto alebo autobus vybavený AdBlue systém a to prepíše AdBlue systém okamžite, bude to zastaviť používanie kvapaliny AdBlue. AdBlue Emulátor Box vypne AdBlue systém elektronika jemne takže nebude žiadna strata výkonu motora alebo akékoľvek upozornenia na palubnej doske a v diagnostický systém.

AdBlue, Emulácia Box podporuje:

AdBlue Merc---des-B------nz nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel (len s B0---sch AdBlue systém)

AdBlue [email protected] nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel

AdBlue [email protected] na úrovni siete nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel

AdBlue lve--c0 nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel

AdBlue V0--lvo nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel

AdBlue [email protected] nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel

AdBlue [email protected] nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel

pre F0--rd [email protected] nákladných automobilov a ostatných ťažkých vozidiel

• 10pcs AdBlue Emulátory s NOx senzor, emulácia

• Software pre programovanie modulu (poslať e-mailom alebo na CD)

• Pokyny na inštaláciu (poslať e-mailom alebo na CD)

Upozornenie:

Pretože vyrába bude mať žiadne pokročilé notic zmien na obale výrobku,miesto pôvodu alebo niektoré príslušenstvo,sme nemôže zabezpečiť, že zákazníci dostanú tovaru sú presne rovnaké s uložiť obrázok a popis produktu. Ale môžeme zabezpečiť, aby výrobky, všetky rovnaké dobrú kvalitu na trhu.Ak sme sa nebude aktualizovať obrázok alebo súvisiacich informácií v čase, prosím, aby sa lepšie pochopenie.

1. Akceptujeme všetky druhy platieb.

2.Prosím, potvrďte na produkt a doručovaciu adresu. A prosím, zanechajte nám správu, aby povedať, koľko hodnota môže byť vhodné napísať o produktoch.

3.Necháme si správy, aby vám sledovacie číslo potom, čo objednávka vyexpedovaná.A kontaktujte nás, ak máte akékoľvek pochybnosti o poštovné.

1. O prepravnej čas, Všeobecne Povedané,3~5 dní pre DHL/UPS doručenie.7~10 dní pre EMS dodanie.15~30 dní, HK Post dodanie Poštou.

2. Prosím, všimnite si, že ak vaša poštová adresa je vzdialené oblasti, DHL, budete musieť zaplatiť ďalších 36usd na diaľkové poplatky za doručenie.

3.Prosím, nechajte nám správu a povedzte nám, aby hodnoty, ktoré môžeme napísať na obale. Máme bohaté skúsenosti na colné odbavenie. Prosím, povedzte nám, čo je najlepšie ceny pre vás na deklarované hodnoty balíka, takže sa môžete vyhnúť platiť vysoké dane. Ako vieme,Maďarsko, rusko a TURECKO majú prísne import politiky, takže ak váš balík je ísť do tých krajín, musíte veľmi oboznámení s politikou a povedzte nám, čo je najlepšie. Ak ste z Brazílie, musíte poskytnúť svoje CPF ČÍSLO(DAŇOVÉ ČÍSLO) .

1.Prosím, kontaktujte nás do 3 dní po prijatí zásielky, ak sa dostanete chybné položky.

2. Ak nie ste spokojní s našimi producs a chcete sa vrátiť na nás, prosím, kontaktujte nás do 2 dní po dostali objednávky. Alebo nebudeme robiť výmenu alebo vrátenie peňazí.

3.Keď sa vám vráti produkt na nás, prosím pošlite späť s pôvodnom balení, a poskytnúť sledovacie číslo .A budete musieť podniknúť späť poštovného.Takže buďte opatrný pred objednávku.

4.Vrátime, keď sme sa dostali späť produktu.Ak chcete výmenu tovaru,vám bude účtovať späť expedičný poplatok,a budeme účtovať prepravné späť k vám.

1.Budeme veľmi appraciate čoskoro potvrdenie, keď dostal príkaz.

2. Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minútu,ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

3. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie!

1.Naša pracovná doba je od 8:30 hod - 23.00 hod.

2.Prosím, zanechajte nám správu, ak máte nejaké otázky alebo problémy, keď sme on-line. Dáme vám odpoveď, keď sme dostali správu.

3.Srdečne vítané vaše otázky v každom čase.

4.Prosím, zanechajte nám správu na Trademanager CN1524287396fovk.


  • Špeciálne Funkcie: Iné
  • Názov Značky: LKCAUTO TECH
  • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
  • Aktualizácia Softvéru: Áno
  • Hardvéru Verzia: AdBlue Emulátor 8 V 1
  • Jazyk: angličtina
  • Verzia Softvéru: AdBlue Emulátor 8 V 1

Súvisiace produkty

Najpredávanejší