5 v 1, Prenosné Železa DIY T-shirt Tepla, Stlačte Transfer Tlač Stroj S Hrnček a Spp Ohrievač,12 x 10 inch

5 v 1, Prenosné Železa DIY T-shirt Tepla, Stlačte Transfer Tlač Stroj S Hrnček a Spp Ohrievač,12 x 10 inch

SKU: w9048

Nový produkt

€155.63
Štítky: stlačte machin, hrnček tepla stlačte stroj amazon, stlačte tepelnej, starožitný kníhtlače stroj, Horúce Stlačte Stroj, hrnček tlačiareň, teplo stlačte, 8 v 1 tepla stlačte stroj, heatpress stroj domov, veľké sieťotlač stroj.

12 x 10 inch Portable Železa T-shirt Tepla, Stlačte Transfer Tlač Stroj S Hrnček a Spp Kúrenie, Voľný Dávať 8" 10" Doska Kúrenie Pad

Za predpokladu prijatia domáce spotrebiče dizajn systému a odráža estetické cítenie stroja, multi-funkčné bol vyvinutý. Toto je multifunkčné, ktoré môžete vytlačiť 11oz/9oz hrnček, spp, T-shirt a dosky. Čo výrazne šetriť výrobné náklady a zníženie výrobného procesu, tento stroj si kúpiť stroj je ekvivalentom nákupu niekoľko strojov.

Prenosné tepelné stlačte stroj, môžete ľahko vytlačiť svoje návrhy na T-shirt, vankúš a takmer všetky druhy tkanín. To vyžaduje minimálne nastavenia, a jeho ľahký dizajn a malé rozmery, aby to prenosné ako notebook. To je najlepšie pre DIY tvorba / small-náklady na podnikanie, a transfery práce na oblečenie, čiapky, hrnčeky, vankúše a iné predmety v domácnosti.

Balenie hmotnosť: 7.5 kg

Veľkosť balenia: 62 x 38 x 26 cm

Detail:

Aplikácia:


  • Číslo Modelu: HTM-IHPM-5IN1
  • Druh: horúce stlačte
  • stav: Nové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Najpredávanejší