Otvárač Odbornej bez Námahy Príručka Otvárač na konzervy s Žiadne Ostré Hrany Ísť Swing Topless Bar Nástroj na Domácej Kuchyni

Otvárač Odbornej bez Námahy Príručka Otvárač na konzervy s Žiadne Ostré Hrany Ísť Swing Topless Bar Nástroj na Domácej Kuchyni

SKU: w9150

Nový produkt

€4.94 €3.80
Štítky: nafukovacie sobov, obrie lego sady, nafukovacie obrie lapras, obrie podložka pod myš, octopus dekor, nafukovacie tekvicové, ľahké bojové triky, burbarry dámske topánky, earthbound super nes, f 650 bmw motocykel.

Odrážky:

1、Hladké Tuhnutia: Odstránenie top umožňuje nepretržitú pour. Takže si menej úplné a pripravený chytiť iného. Priekopa, sklo a piť priamo z plechovky.

2、Vychutnať Plnú Chuť: O odstránenie celej hore, otvárač umožňuje nos, aby si vôňu vášho nápoja. Posilnenie chuti a čo vám umožní vychutnať, ako by to bolo sklo.

3、Obloha Vaše Nápoje: prešpikoval vaše obľúbené konzervy nápojov je ešte jednoduchšie. Či už máte radi koktaily alebo len trochu citrusové vo vašom pivo, máme vás odhalili.

4、Jednoduché Prenášanie: dosť Malý na to, aby sa na cestách. Jednoducho kliknite na uzavretá rukoväť pre bezpečné skladovanie a sklzu ho do vrecka, aby ho kdekoľvek.

5、Dostať Kreatívne: Tento otvárač je ideálny pre tých, pravým mozgom jednotlivcov, ktorí sa chcú dostať svoje remeslo, a to je tiež ideálny pre tých, ktorí chcú hrať pitnej hry ako beer pong alebo pivo zomrieť.

Špecifikácie:

Názov: Topless Otvárač

Materiál: ABS+kov

Čistá hmotnosť: cca 70g

Veľkosť: cca 100*68 mm/3.94*2.68 palec

Ako Používať Topless Otvárač:

1. Chytiť horný okraj, Alebo na dolnom okraji môže. (Nechcem chytiť centre môžete!)

2. Otvorená rukoväť a miesto nástroj na vrchole môže.

3. Squeeze rukoväť a otáčajte.

4. Zarovnajte okraj s rukoväť zárezy a pomaly rock otvoriť top

Balenie Zoznam

1*Topless Otvárač

Poznámky:

Vzhľadom k rôznym displej a svetelné efekty, skutočná farba položky môžu byť mierne odlišné od farby zobrazené na obrázku.


  • Kovové Typ: Iné
  • Číslo Modelu: Polonahá Otvárač
  • Názov: Polonahá Otvárač
  • Veľkosť: about 100*68 mm/3.94*2.68inch
  • Čistá Hmotnosť: O 70G
  • Materiál: ABS+Kov
  • Otvárače Typ: Multifunkčné
  • Funkcia: Eco-Priateľský

Súvisiace produkty

Najpredávanejší