Hongshan kultúra antického jade čierny železný meteorit korytnačka socha

Hongshan kultúra antického jade čierny železný meteorit korytnačka socha

SKU: w976

Nový produkt

€13.99
Štítky: čierne šaty, kwan yin, bronzová socha muža, buddha statu, gengar socha pokemon, sculptur, šťastie jade sochu, venuša model, staroveké sochy, socha.

Hongshan kultúry pochádza od 5000 do 10000 rokmi a kultúra tohto obdobia má typické vlastnosti súčasnej doby.Väčšina zvierat a zložité, symbol ľudskú tvár a ľudské telo, orgány, ako tému socha remesiel.

Po prvé, čas širokú škálu kreatívnych subjektov.Hongshan kultúra zahŕňa hlavne bionika a zobrazovanie.Medzi nimi, bionic druhu je hlavná časť, bod napodobniť a byť deified zvierat forme jade článok a obrázok forme jade článku, najmä živočíšnych forme jade článok má špeciálnu funkciu.Zobrazovanie sa vzťahuje na zbierku prírodných javov a umelecké spracovanie stenu, krúžok, obvodové a cloud tvarované spotrebiče.

Po druhé, modelovanie techniky sú rôznorodé, a to ako plytké rezbárstvo a úľavu.Najdôležitejšia vlastnosť modelovanie hongshan kultúry, je dôraz na ducha podobe. Väčšina zvierat sú živo zastúpená kvalifikovaných línií a nádherné brúsenie zručnosti, ktoré majú čaro dávnych jednoduchosť a elánom. Zvieracie obrázky venovať pozornosť celkový tvar a podobu a ducha podobe kľúčových častí.

1. Ako meteorit, bolo to veľmi ťažké, aby sa v tom čase. Meteority sú veľmi ťažké. Dokonca aj teraz, rezbárstvo s rezbárske nástroje je klzký a ťažké.tak hotový výrobok má väčšiu hodnotu a stojí za zber.

2. Pretože existujú tisícky rokov, počas tohto procesu, ako hongshan kultúry meteoritov príslušenstvo celej fázy, charakteristický tvar, kvôli jeho rôznym s meteorit meteorit povrchu veternou eróziou stupeň a tak ďalej, a na tomto základe, táto fáza môže byť rozdelená na začiatku, v strede a na konci hongshan kultúry meteoritov zdobia článku, takže meteorit šperky je veľmi zmysluplný projekt budovy.

Poznámka: vzhľadom k tomu, farba meteorit nie je presne isté, produkt, budú spracované podľa tvaru kameňa, takže každý produkt má svoje vlastné charakteristiky, nie sú presne rovnaké.

Farba produktu, ktorý ste dostali sa môžu líšiť od fotografie, ale štýl je podobný. Ale všetky sú jedinečné. Samozrejme, keď sme si vybrať tovar pre vás, budeme sa snažiť v našich silách, aby vybrali tie, ktoré ste spokojní s.


  • Tému: Zviera
  • Materiál: Kameň
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Regionálne Funkcie: Čína

Súvisiace produkty

Najpredávanejší