SORBANG CPU chladič Intel originálne hliníkové a medené jadro Kompatibilný s technológiou Intel 115x doska

SORBANG CPU chladič Intel originálne hliníkové a medené jadro Kompatibilný s technológiou Intel 115x doska

SKU: w9797

Nový produkt

€15.39 €7.70
Štítky: huanan, lte notebook doska, e5 2643 v2, vodný chladič rgb redragon, 1155 doske pätice, amd procesor, chladič cpu intel, xeon e 5 2650, základná doska pc, vga chladič rgb.

Informácie o produkte parametre

Nákup poznámka: 0.17 0,2 A 0.28 o 0.6 sme sa budú dodávať tovar náhodne. Ak chcete, prosím, kontaktujte nás.

0.28 je zase zastaviť, potom pokračujte zase, je to normálny jav, nie je to zlé, prosím, nie sú zle ★

nepodporujú 775 1366AMD, nekupujte chyby Hmotnosť doručenia: pôvodný Intel hliníkovým jadrom a medené jadro radiátora sú kompatibilné iba s inte115x doske, ako 1156115511511150 doske napríklad: h55p55h61b75h81b85b150b250 doske Sme predali používať CPU v našej predajni,Tieto procesory sú predávané po používateľa na počítač upgrade. najprv sme sa zabezpečiť, aby funkcia CPU je normálne. CPU vzhľadu nezobrazí vážne poškodenie, obrázky sú prevzaté z reálneho CPU. Každá CPU nie je to isté, ako staré a nové, takže zákazníci môžu sa pýtať každý CPU ako rovnaké s obrázkom .

Ak máte akékoľvek problémy s výrobkom, prosím neotvárajte prípade predtým, ako nás budete kontaktovať. Opustiť www.rakytnik-obec.sk správu a my sa problém vyriešiť interne, tak skoro, ako sa dá.

1, poskytujeme 12 mesiacov záruka pre CPU s výnimkou príslušenstvo. 2, ponúkame 7 dní bezplatnú výmenu tovaru, môže kupujúci požadovať výmenu do 7 dní od vášho prevzatia výrobku, kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom stave na nás a mali by znášať náklady na prepravu pre návrat.

Mohli by ste vykonať platbu cez vyššie platobných metód, platba musí byť uskutočnená do 3 dní po uvedenie objednávku. www.rakytnik-obec.sk preverí vašu platbu v rámci 24 hodín po zaplatení dokončená a my vám spracujeme vašu objednávku do 2 ~ 5 d ays raz overiť čas je u konca. Ak vaša objednávka bola uzavretá ako bezpečnostných dôvodov, potom je potrebné uplatniť nárok na www.rakytnik-obec.sk na overenie platby . Vrátenie spôsobené storno objednávky, vrátenie zmluvy alebo mediácie bude proces okamžite, a to môže trvať 7 ~ 10 dní dostanú na váš účet.

Budeme loď vašej objednávku do 2 ~ 5 dní po zaplatení overené. Budeme loď vašej objednávky cez Čína poštou, e-Paket, EMS, DHL, UPS, Fedex, alebo iné express. Akékoľvek dovozné poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Nebudeme zodpovední za žiadne problémy spôsobené colným kupujúceho krajiny. Prosím zanechať odkaz pre vyhlásiť hodnota sa rozhodnete DHL.


  • Názov Značky: SORBANG

Súvisiace produkty

Najpredávanejší