Šperky Nástroje 1 kg 2 kg Zlata Topenia furnacer striebro topenia stroj Mini Electric Melter s rukavicami Quartz prút

Šperky Nástroje 1 kg 2 kg Zlata Topenia furnacer striebro topenia stroj Mini Electric Melter s rukavicami Quartz prút

SKU: w9915

Nový produkt

€185.28 €118.58
Štítky: karbidu core vŕtačka, keychain mini, zlato topiť, mini electric taviace pece, zlatník, obrábacie stroje, dvere pece, formy pre vás, mini plesne, kovové taviace pece elektrické, zlatník.

Šperky Nástroje 1 kg 2 kg Zlata Topenia furnacer striebro topenia stroj Mini Electric Melter s rukavicami Quartz prút 1. Maximálna teplota 220V= 2000° C 1100° C) 110V=1030° C príslušenstvo jeden tong jednej nádoby,a jeden napájací kábel kábel roztavený kov Hliník, Meď, Zlato, Olovo, Striebro, Mincový Striebro, Cín & Zinok 2. Stroj účesu rýchlo,taviace kotlík prvýkrát 30 minút, druhá je vo všeobecnosti okolo 15 minút 3. Top stroja je vyrobené z kremeňa kameň, ktorý má výhody vysoká odolnosť voči teplotám, kyselinám a zásadám odolnosť, odolnosť voči starnutiu a tak na 4. Vysoko moderný PID modul vám pomôže nastaviť teploty topenia, presne a monitory skutočná teplota v topenia komora na 2-sekundových intervaloch tak, že nie je prehriať, alebo ochladiť. Teplota je udržiavaná konštantná okolo topenia bod 5. Taviace Pece s kompaktným dizajnom a vysokou kvalitou materialsis ideálne pre profesionálne použitie. na saunové pece môže splniť požiadavky odvetvia a dielňa, je vhodná na spracovanie drahých kovov ako sú zlato, striebro a meď balenie Obsahuje: 1 Kus Quartz prút 1 pár rukavíc, 1 tong 1 kábel 1 furnacer 1 alebo 2 nádoby (závisí od vašich vybrať )


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Hmotnosť: 8kg
  • Položka Druh: Šperky, Nástroje A Zariadenia
  • Šperky, Nástroje A Vybavenie, Typ: Formy
  • Názov Značky: zlatník
Mechtaogoa 2020-10-10 pay attention this vendor don't sell all the product of the picture , defective product and i need to repaired it by myself 1/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší